VIDEO De nieuwe hoogheden van de Keiensleppers

De nieuwe hoogheden van de Keiensleppers zijn te gast in de studio. Robert Kames is de stadsprins en Daniel Scholten adjudant.

Traditiegetrouw leveren de Keiensleppers de nieuwe stadsprins in de Gemeente Haaksbergen. Dit jaar is extra speciaal want het 55-jarig jubileum wordt gevierd. Daardoor pakt de vereniging extra uit met leuke feesten en activiteiten.

Als hoogheden is het je taak om op bezoek te gaan bij de prinsenopkomsten van alle zusterverenigingen. Uiteraard neem je ook deel aan tal van optochten in de regio. Een glaasje is daarbij erg gezellig maar met mate want je bent het visitekaartje voor de vereniging en als leider moet je het overzicht wel blijven houden.

De residentie van de Keiensleppers is restaurant het Hagen. Hier zal het 55-jarig jubileum uitgebreid gevierd gaan worden

Kijk voor meer informatie op de website van de Keiensleppers

Kijk voor meer informatie op de Facebookpagina van de Keiensleppers

Meer cultuur in Haaksbergen

Kijk meer video’s uit Haaksbergen

Volg het nieuws uit Haaksbergen

Interview: Erik Loman en Britt van Viegen
Tekst: Jolanda Bouwmeesters
Eindredactie: Michel van der Voort
Een productie van RTV Sternet