VIDEO Zwembad De Wilder 35 jaar

Op maandag 24 februari 2025 bestaat Zwembad De Wilder 35 jaar. Dit betekent een dag vol feest.

Zwembad de Wilder is een subtropisch zwemparadijs met een groot recreatiebad met bubbelbaden, glijbanen en meer. Iedereen kan er komen zwemmen, het zwembad is ook heel goed toegankelijk voor minder validen.

Enkele jaren geleden zag de toekomst van het zwembad er minder zonnig uit. Het zwembad was verliesgevend, onder meer doordat na corona de bezoekersaantallen niet meer aantrokken en de energieprijzen stegen. Er was zelfs sprake van dat het zwembad misschien zou moeten sluiten.

De gemeenteraad stak daar echter een stokje voor. In mei 2025 is de tienjarige overeenkomst met Optisport verlopen. De gemeenteraad gaf in 2023 te kennen dat het bad twee jaar langer open moet blijven, zodat de raad de tijd heeft om te besluiten wat ze wil met het verouderde en niet duurzame bad. Zwembad De Wilder blijft dus in ieder geval nog tot mei 2027 open.

Feestelijk programma op 24 februari

Op maandag 24 februari is er een feestelijk programma om het 35 jarig jubileum te vieren:

  • Zwemmen voor de prijs van 35 jaar geleden! € 2,- p.p.
  • Iets lekkers bij de koffie
  • Grabbelen voor € 1,- p.p.
  • Draaien aan het rad van fortuin € 1,- p.p.
  • Horeca deal: patat + snack voor € 3,50
  • Van 10:00 tot 16:00 uur recreatief zwemmen, Zed komt dansen!
  • Van 16:00 tot 18:30 disco met DJ voor alle zwemleskinderen
  • Van 19:00 tot 21:30 uur Back to the 90’s met DJ voor iedereen!
  • Vanaf 21:30 uur gezellig borrelen in de horeca, gratis hapje bij de borrel!

Kijk naar de video die de STILOH (voorganger van RTV Sternet) 35 jaar geleden maakte ter gelegenheid van de opening.

Kijk voor meer informatie op de website van Zwembad de Wilder

Meer over sport in Haaksbergen

Meer over welzijn in Haaksbergen